Дата: від до Скинути

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 53 258 осіб

Станом на 16 червня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 53 258 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 8 342 (перша доза) та 2 693 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 9 172 (перша доза) та 2 330 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 10 894 (перша доза) та 2 536 (друга доза), з яких 1 643 – за минулу добу 15 червня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

13:36 16.06.2021

Хто може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію – роз’яснення МОЗ

Особи, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати в Україні Міжнародне свідоцтво про вакцинацію – документ про зроблені щеплення, який відповідає міжнародним медико-санітарним нормам (bit.ly/normy_zakon).

19:21 15.06.2021

16 червня у Житомирі відбудуться публічні обговорення на тему “Предмет місцевого референдуму”

Національний Демократичний Інститут спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем у рамках проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та з Ініціативним центром «ІСАР Єднання» в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запрошують до участі в регіональних публічних обговореннях “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”, які відбудуться протягом червня-жовтня 2021 року.

19:12 15.06.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 50 312 осіб

Станом на 13 червня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 50 312 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 7 528 (перша доза) та 2 643 (друга доза), вакциною COMIRNATY – 8 200 (перша доза) та 2 330 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 10 894 (перша доза) та 1 426 (друга доза), з яких 1 357 – за минулу добу 12 червня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

11:59 14.06.2021

Села Березівка, Боровиця, Давидки отримають субвенцію на проведення широкосмугового Інтернету

Вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного Інтернету. Серед них і села Березівка, Боровиця, Давидки Горщиківської територіальної громади. Це стало можливим завдяки кропіткій праці Горщиківського сільського голови Олексія Туровського та юриста виконавчого комітету Горщиківської сільської ради Андрія Максименка, які ретельно та в найкоротші терміни підготували та подали всі необхідні документи для отримання інтернет-субвеції в сумі: 144400 грн. для с. Березівка, 71800 грн. – с. Боровиця, 68500 грн. – с. Давидки.

13:42 13.06.2021

Фонд держмайна України інформує про успіхи малої приватизації за 2020 рік

Як повідомляє Фонд державного майна України, в 2020 році проведено близько 1900 приватизаційних аукціонів на суму близько 3 млрд гривень та забезпечено середнє зростання цін об’єктів на аукціонах вдвічі.

15:07 10.06.2021

Олексій Чернишов: Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації» – важливий крок для децентралізації

Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроєкт найближчим часом.

14:39 09.06.2021