Дата: від до Скинути

Вакцинація та ревакцинація від COVID-19 на Житомирщині, — Сергій Березовський. ВІДЕО

21 травня за участі начальника відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергія Березовського відбувся брифінг на тему «Як проходить вакцинація від COVID-19 населення Житомирської області».

09:45 22.05.2021

Благоустрій громади – справа щоденна і важлива!

В Горщиківській територіальній громаді продовжується робота з благоустрою території нашої громади. Так нещодавно працівниками Горщиківської сільської ради було висаджено деревця, квіткові композиції поблизу сільської ради, прибрано узбіччя центральної вулиці села Горщик.

10:47 21.05.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 35 044 особи

Станом на 21 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 35 044 особи (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 799 (перша доза) та 1 046 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 355 (перша доза) та 1 083 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 10 359 (перша доза) та 111 (друга доза), з яких 740 – за минулу добу 20 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

10:19 21.05.2021

Всесвітній день вишиванки в бібліотеках Горщиківської громади

Вишиванка – це не просто одяг, це наша національна гордість. Всім відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси. Вона є оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Вишиванка, як оберіг, символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до рідної України.

14:57 20.05.2021

Гурт "Намисто" - гордість нашої громади!

Вже більше 25 років гурт «Намисто» з с. Горщик радує своїм співом не тільки односельців, а й глядачів за межами Горщиківської громади. Колектив згуртований, дружній, зі своєю творчою родзинкою, яки надихає, створює умови для творчості директор будинку культури, керівник – Мовчанюк Ірина Станіславівна. Учасників гурту пані Ірина називає «своїми дівчатами» і дуже пишається, що вони «як одна родина».

14:40 19.05.2021