Дата: від до Скинути

“Велике будівництво”: Завершується реконструкція 202 відділень екстреної меддопомоги по всій країні, – Кирило Тимошенко

Заступник керівника Офісу Президента України та координатор програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю журналу “Mintrans”, що реконструкція приймальних відділень в опорних лікарнях по всій Україні підходить до завершення. Загалом в Україні за підсумками “Великого будівництва” буде реконструйовано 202 відділення екстреної медичної допомоги.

16:32 18.05.2021

У Мінрегіоні обговорили реалізацію програми “Велике будівництво” та зміни до ДБН щодо проєктування та будівництва автодоріг

У Міністерстві розвитку громад та територій пройшло засідання секції технічного регулювання та нормативного забезпечення у будівництві Науково-технічної ради Мінрегіону, на якому було розглянуто проєкт Зміни №2 ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво» розроблений ДП «ДерждорНДІ».

16:25 17.05.2021

В селі Березівка сталась пожежа

Вчора, 16 травня, рятувальники ліквідували загоряння в господарському приміщенні, де під одним дахом знаходилися сарай та літня кухня в селі Березівка Коростенського району (Горщиківська ТГ).

13:41 17.05.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 30 974 особи

Станом на 14 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 30 974 особи (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 579 (перша доза) та 96 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 343 (перша доза) та 165 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 8 500), з яких 989 – за минулу добу 13 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

12:07 14.05.2021