Інформаційна кампанія #шахрайгудбай

Національний банк України проводить інформаційну кампанію "#шахрайгудбай", метою якої є попередження громадян про основні поширені види шахрайства в Україні та світі.

10:32 22.12.2020

Створення держадміністрацій в нових районах: Мінрегіон, Мінфін, Мінсоцполітики, СКМУ та ОДА обговорили план дій

Рішення Кабінету Міністрів України від 16 грудня дають можливість органам державної виконавчої влади та обласним державним адміністраціям вже наступного тижня розпочати підготовчу роботу з утворення та реорганізації районних державних адміністрацій.

17:32 21.12.2020

Фінансування закладів охорони здоров’я з 1 січня 2021 року - роз'яснення для громад

До відкритого діалогу «Новий адмінтерустрій – нова система управління: алгоритм дій комунальних медичних закладів та їх власників» надійшло багато запитань про фінансування закладів охорони здоров’я, які передаються у комунальну власність.

17:30 21.12.2020

Подарунки від Святого Миколая отримали діти Горщиківського ліцею та ЗДО "Берізка"

Сьогодні діти Горщиківської об’єднаної територіальної громади, а саме Горщиківського ліцею та ЗДО "Берізка", отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая. Загалом 330 святкових пакунків особисто доставив до навчальних закладів голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.

15:54 18.12.2020

В селі Горщик проводяться роботи з благоустрою кладовища

Сьогодні в селі Горщик Горщиківської об’єднаної територіальної громади проводяться роботи за благоустрою місцевого кладовища. Силами небайдужих жителів громади та працівників Горщиківської сільської ради ліквідуються стихійні сміттєзвалища.

13:00 18.12.2020

Олексій Туровський взяв участь в нараді районного управління соціальної політики

2020 року  в приміщенні  управління відбулася  нарада  по питанню  надання окремих адміністративних послуг соціального характеру з 01.01.2021 року відповідно  постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1035  «Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України» мешканцям Горщиківської  сільської ради   та   застосування  програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» з 01.03.2021 року.

09:04 18.12.2020

Децентралізація: 17 грудня долучайтеся до вебінару щодо ефективного управління освітою у громаді

17 грудня 2020 року швейцарсько-український проєкт DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар із Іриною Грековою, яка поділиться досвідом ефективного управління освітою у громаді.

08:55 16.12.2020

Податкова база громад і районів для підготовки бюджетів 2021 року - орієнтир від фінансових експертів

У вересні цього року Верховна Рада України внесла зміни до Бюджетного кодексу України (№ 907-ІХ) щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи. Тому експерти з фінансових питань звертають увагу на те, що відбулися зміни у структурі бюджетної системи та у повноваженнях органів місцевого самоврядування.

13:30 14.12.2020

Щодо початку робіт з розробки родовищ корисних копалин

Доводимо до відома жителів громади, що на адресу Горщиківської сільської ради надійшло повідомлення від ТОВ «Гранстоун» (код ЄДРПОУ 34152302, Коростенський район, с.Горщик, вул.Молодіжна, 12а) про проведення з 16 грудня 2020 року робіт відповідно до угоди з Державною службою геології та надр України про користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин. Зазначені роботи планують здійснювати на ділянці надр «Горщик» Омелянівського родовища гранітів (земельна ділянка з кадастровим номером 1822381200:02:000:0003), яку ТОВ «Гранстоун» отримало за результатами проведення аукціону з продажу спеціального дозволу на користування надрами.

14:40 11.12.2020

Щодо участі у вебінарі «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?»

Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад за співпраці з партнерами 17 грудня 2020 р. о 14 годині проводять вебінар «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?».

11:20 11.12.2020