Тетяна Дідківська: «Хочу бачити село, а не сміття!»

Відомо, що проблема сміттєзвалищ з’явилася в Україні не сьогодні й не вчора – вона постала десятки років тому й окремі місця захоронення відходів розрослися настільки, що виглядають мало не державами в державі.

15:52 06.01.2021

Мінімальна пенсія для непрацюючих пенсіонерів з 01 січня 2021 року підвищиться до 2 400 гривень

Про це повідомляє пресцентр Пенсійного фонду України на офіційному вебпорталі. Відтак, з 01 січня 2021 року пенсія для непрацюючих пенсіонерів становитиме 2 400 грн. Таке підвищення зумовлене підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні до 6 000 грн.

16:08 04.01.2021

Мінімальна зарплата в Україні у 2021 році: як виросте "мінімалка"

15 грудня 2020 року Верховна Рада проголосувала за проект держбюджету 2021, а через місяць законопроект був підписаний Володимиром Зеленським. У новому проекті заплановано зростання мінімальної зарплати у 2021 році, а також зміна прожиткового мінімуму і розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ) для підприємців. Нагадаємо, що до 1 січня мінімальний розмір заробітної плати на місяць становив 5000 гривень на місяць.

16:05 04.01.2021

Громади зможуть отримати доступ до Розумної платформи Urbio Smart City

Компанія FDI Ukraine надасть громадам, які висловлять зацікавленість, доступ до Розумної платформи Urbio Smart City, в результаті якого органи місцевого самоврядування можуть отримати безкоштовний рік користування такими продуктами:

16:04 04.01.2021

Відеоурок: робота органів місцевого самоврядування з майном відумерлої спадщини та безхазяйним майном

Одна з проблем, з якою стикається будь-яка територіальна громада, - порожні занедбані житлові будинки, квартири, земельні ділянки. Експерти за підтримки Програми DOBRE розробили відеороз’яснення процедур набуття права власності на такі об’єкти безхазяйного майна чи відумерлої спадщини.

11:39 28.12.2020

10 правил, як безпечно провести новорічні та різдвяні заходи в закладах освіти

З метою посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів сфери освіти, безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул МОН надало рекомендації, як безпечно організувати та провести новорічні заходи.

14:09 24.12.2020

Горщиківська сільська рада щиро дякує Благодійному фонду «Благодари»!

22 грудня, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, за ініціативи та підтримки БФ «Благодари», за сприяння голови Горщиківської сільської ради Олексія Туровського дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими потребами села Горщик було розвезено солодкі подарунки та іграшки.

10:34 23.12.2020

Розвиток інституту старост

У Верховній Раді України група народних депутатів зареєструвала Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.

09:47 23.12.2020