Дата: від до Скинути

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горщиківської сільської ради

На початку роботи голова Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шишковський привітав з днем народження, що відбувся нещодавно, члена виконавчого комітету Людмилу Броніславівну Вигівську та побажав їй міцного здоров’я, успіхів в житті та роботі та родинного тепла і затишку.

14:31 08.07.2020

Село Давидки одне із тих небагатьох сіл, де встановлено бювет питної води в Коростенському районі

Про це зазначають на офіційному сайті Коростенської районної державної адміністрації. Зокрема там пишуть, що на сьогоднішній день в рамках районної програми «Питна вода Коростенщини» за ініціативи районної влади, фінансової підтримки з місцевих бюджетів вже встановлено бювети з питною водою та водою для господарських потреб в таких населених пунктах:

14:09 08.07.2020

Живіть довго дітям та онукам на радість!

Третього липня свій поважний вік відзначили жителі с. Вигів Горщиківської об’єднаної територіальної громади Марія Миколаївна Мошківська та Сергій Федорович Мороз.

12:37 07.07.2020

В Україні зафіксовано 543 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

06 липня (станом на 9:00) в Україні 49 043 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1262 летальних, 21 703 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 543 нові випадки. Загалом проведено 722 513 тестувань методом ПЛР.

15:21 06.07.2020

Виборчу адресу тепер можна змінити онлайн. ЦВК запустила новий сервіс

Змінити місце голосування онлайн можна буде до 9 вересня. Центральна виборча комісія запустила електронний сервіс для зміни виборчої адреси онлайн. Змінити місце голосування онлайн можна буде до 9 вересня.

15:18 06.07.2020

2 червня на ділянці дороги Березівка-Горщик проведено ремонтні роботи

Адміністрація Горщиківської об’єднаної територіальної громади щиро дякує за розуміння, плідну співпрацю, надання матеріалу, а саме алсфальту, для ремонту ділянки дороги Березівка-Горщик генеральному директору приватного підприємства "АРТЕМБУД" Григоряну Вардгесу Айрапетовичу.

14:00 03.07.2020

Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроект готовий до голосування у Верховній Раді

1 липня парламентський Комітет з питань бюджету рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614. Цей законопроект – один з пакету нормативно-правових документів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

11:06 02.07.2020