Дата: від до Скинути

Нагадуємо про обмеження та відповідальність, що стосуються посіву снодійного маку та конопель

Нагадуємо жителям Горщиківської об’єднаної територіальної громади про існування визначених законодавством обмежень, що стосуються посіву снодійного маку та конопель. За їх порушення передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

11:40 15.07.2020

Що таке інклюзивне навчання? Роз’яснення МОН

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

11:30 15.07.2020

14 липня відбулось засідання сорок шостої сесії Горщиківської сільської  ради сьомого скликання

14 липня відбулось засідання сорок шостої сесії Горщиківської сільської ради сьомого скликання

На за сіданні сесії були присутні 8 з 14 депутатів Горщиківської сільської ради. Також запрошувались громадяни та керівники підприємств, установ, організацій, питання стосовно яких були винесені на розгляд.

11:16 15.07.2020

Новий адмінтерустрій чи розподіл повноважень – що спочатку?

Є думка, що перш ніж створювати новий адміністративно-територіальний устрій, необхідно прийняти рішення про повноваження органів влади на кожному з рівнів. Чому реформа йде іншим шляхом, у статті для видання «Дзеркало тижня» розповів заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

13:32 14.07.2020

Запровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»: що це і для чого?

Нещодавно ми писали про участь голови Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолія Шишковського у спільній нараді в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям Горщиківської ОТГ із застосуванням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

10:23 13.07.2020

УВАГА! ЗМІНИ! Відкритий діалог з місцевим самоврядуванням та громадськістю «Новий адмінтерустрій України: міфи і реальність»

13 липня о 12:00 відбудеться відкритий діалог з місцевим самоврядуванням та громадськістю у форматі онлайн-конференції на тему: «Новий адмінтерустрій України: міфи і реальність». Учасники конференції обговорять кроки, які сьогодні здійснюються в рамках реформи та децентралізації владних повноважень.

08:45 13.07.2020

Головний симптом коронавірусу, лікування за протоколом та як вберегтись - рекомендації лікаря

Який симптом характеризує коронавірус?  Що призначають для лікування? Чи всім потрібна госпіталізація? Та як вберегтись від COVID-19 в умовах постійного збільшення хворих в Україні?

10:30 10.07.2020

Нарада з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям  Горщиківської ОТГ

Нарада з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям Горщиківської ОТГ

Сьогодні голова Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шишковський взяв участь у спільній нараді в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.

16:49 09.07.2020