Дата: від до Скинути

Анатолій Шишковський взяв участь у відкритих Зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації громад

27 липня голова Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шишковський на запрошення Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ) взяв участь у відкритих Зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації громад, що відбулись в конференц-залі Богунської районної ради у місті Житомирі.

13:32 30.07.2020

Профілактичний рейд в населені пункти громади

29 липня спеціалістом соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Оленою Лопко спільно із старостою сіл Вигів, Боровиця та Краснопіль Миколою Мошківським, діловодом Ольгою Вигівською та фельдшером місцевого ФАПу Оксаною Кривошиєнко було проведено профілактичний захід, мета якого перевірити умови утримання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

12:40 30.07.2020

30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею з людьми

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки та діти. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів, щорічно близько двох мільйонів людей стають «живим товаром».

11:15 30.07.2020

Календарний план заходів з підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року ІНФОГРАФІКА

Асоціація міст України пропонує інфографіку - Календарний план  основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

12:31 28.07.2020

Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному застосунку

В Україні презентували мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.

12:09 28.07.2020

Сьогодні - День хрещення Київської Русі-України

В Україні свято офіційно називається День Хрещення Київської Русі – України. Це державне свято, яке було засновано 25 липня 2008 року указом третього президента України Віктора Ющенка. Відзначається щорічно 28 липня.

08:07 28.07.2020

Дайджест децентралізації на ТК РАДА  -  вибори на новій адміністративно-територіальній основі. ВІДЕО

Дайджест децентралізації на ТК РАДА - вибори на новій адміністративно-територіальній основі. ВІДЕО

У 145-му випуску програми «Децентралізація. Дайджест новин», створеної за сприяння Швейцарсько-українського проекту DESPRO:  Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов прокоментував постанову про утворення та ліквідацію районів.

11:49 27.07.2020