Планування земель громад: Президент підписав закон

Громади отримають право затверджувати містобудівну документацію, не обмежуючись лише територіями своїх населених пунктів. Президент підписав закон (законопроект № 2280), який врегульовує питання планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення.

14:00 24.07.2020

До уваги! Оголошено конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

Регіональна комісія Житомирського відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

13:11 22.07.2020

БЛАГОДІЙНІСТЬ: «ДАРЕМНО ОТРИМАВ – ДАРЕМНО ВІДДАЙ»

Ювілейну медичну гуманітарну допомогу вагою в 7 тонн громада Коростенщини отримала цими днями від слов’янської благодійної організації «Місія Еммануїл Мерсі», що її засновали в 1992 році в м. Портленд штату Орегон (США) нашими земляками (президент місії Шкуринський Валерій, віце-президент Дрюк Надія), котра у своїй діяльності керується євангельським принципом Ісуса Христа: «Даремно отримав – даремно віддай». Представником громадськості довіреною особою є Катерина Скляревська, голова ГО «Коростенська районна рада жінок» і має право довільно цікавитися та отримуйати відповідь від набувачів про використання наданої від місії допомоги.

19:03 21.07.2020

У Мінрегіоні спростували міфи про позбавлення ресурсів громад та зниження якості послуг через новий адмінтерустрій

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов спростував поширені міфи про новий адміністративно-територіальний устрій України, який впроваджено постановою про утворення та ліквідацію районів, пише Лівий берег.

11:21 21.07.2020

На нараді у голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка піднімалось питання самовільного захоплення земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Горщиківської ОТГ

Сьогодні юрист Горщиківської ОТГ Андрій Максименко взяв участь у виїздній нараді голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, керівників Коростенського, Лугинського районів та міста Коростеня, за участі представників громадськості, ЗМІ та керівників силових структур області з проблемних питань, резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави.

14:42 17.07.2020

В Горщиківській об’єднаній територіальній громаді привітали з професійним святом бухгалтерів

Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась праця бухгалтера, його досвід та професійні знання. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити стабільний розвиток економіки, від них залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності людини.

12:12 16.07.2020