В селах Давидки, Березівка та Горщик здійнесно профілактичний рейд. 14.08.2020

Діяльність спеціаліста із соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю базується на захисті прав та інтересів дітей. Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перевірка сімей , які перебувають на обліку СЖО по Горщиківській ОТГ, надання їм захисту та підтримки.

16:02 14.08.2020

#Децентралізація: юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад. Методично-інформаційні матеріали

Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою», реалізувала Проєкт «Юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад».

15:11 12.08.2020

Роботи з благоустрою та встановлення хреста в селі Березівка. 08.08.2020

8 серпня в районі «Живої кринички» в с. Березівка Горщиківської об’єднаної територіальної громади було продовжено роботи з благоустрою території. Зокрема, за ініціативи небайдужих жителів громади та за підтримки Горщиківської сільської ради, яка надала необхідні матеріали,було встановлено фігуру хреста.

15:07 09.08.2020

В Коростенському районі сталась ДТП із 4 загиблими

Дорожньо-транспортна пригода сталася увечері 8 серпня у Коростенському районі на Житомирщині.  За попередніми даними, у результаті зіткнення маршрутного мікроавтобуса з вантажівкою загинуло четверо людей. Нині на місці події працюють слідчо-оперативні групи ГУНП області, Коростенського відділу поліції та патрульні поліцейські.

11:43 09.08.2020

Роботи з благоустрою в с. Вигів Горщиківської ОТГ

Сьогодні силами працівників філії Горщиківського ліцею було оновлено автобусну зупинку та приведено в належний стан територію біля самої філії. Відзначимо, що матеріали для благоустрою території було надано Горщиківською сільською радою.

16:47 06.08.2020

Роботи з благоустрою: зупинка в с. Горщик. 05.08.2020

Сьогодні, 5 серпня, в Горщиківській об’єднаній територіальній громаді з власної ініціативи та за підтримки Горщиківської сільської ради соціальними робітниками ОТГ проводяться роботи з благоустрою території, а саме автобусної зупинки с. Горщик.

13:41 05.08.2020

Стартував всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій “Що для мене Україна?”

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?». Конкурс приурочений до Дня Незалежності України.

12:46 05.08.2020

Як буде організована державна влада у нових районах – до кінця тижня міністерства мають подати пропозиції

У зв’язку зі зміною районного поділу в Україні, до 7 серпня усі міністерства та інші центральні органи виконавчої влади мають надати Мінрегіону для узагальнення пропозиції з реорганізації їхніх територіальних підрозділів.

15:05 04.08.2020

Культурний трамплін: розпочався набір на навчання для фахівців з питань розвитку культури в ОТГ

ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «Grant Management» оголошують відбір представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних закладів, активістів організацій громадянського суспільства, митців, підприємців, що займаються питаннями культурних та креативних індустрій в об’єднаних територіальних громадах з усіх областей України, для участі у навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ», який реалізується за підтримки «Українського культурного фонду».

15:08 02.08.2020