До Дня Соборності України. ВІДЕО

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

11:06 19.01.2022

Заходи безпеки під час Водохреща!

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.

10:36 17.01.2022

Коростенські поліцейські закликають власників заміських будинків подбати про збереження майна

Днями правоохоронці #Коростенського райуправління викрили двох жителів району в обкраданні дачних обійсть. Нині тривають #досудові розслідування, а поліцейські нагадують власникам домоволодінь про необхідність вчасно подбати про збереження майна.

12:39 13.01.2022

Ключові досягнення Уряду у 2021 році

Системне підвищення пенсій, «авіаційний безвіз» із Євросоюзом, рекордний ВВП у доларовому еквіваленті та забезпечення України ефективними вакцинами — серед основних досягнень Уряду у 2021 році.

15:04 11.01.2022

У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії

Перевірка історії — обов’язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

14:59 11.01.2022

Душа співає – серце радіє. Гурт «Намисто» став лауреатом Диплома Міжнародного фестивалю-конкурсу

Про гурт «Намисто» Горщиківського будинку культури ми писали не раз. Співочий колектив дійсно окраса нашої територіальної громади. Горщиківці щиро пишаються творчими здобутками співочого колективу та не пропускають жодної можливості аби почути їх виступи.

12:17 11.01.2022

Олексій Чернишов назвав основні новації проєкту змін до Конституції в частині децентралізації

Внесення змін до Конституції України забезпечить невідворотність реформи з децентралізації повноважень виконавчої влади. У результаті жителі громад стануть кінцевими бенефіціарами реформи. Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, повідомляє пресслужба Міністрества.

15:26 10.01.2022

Уряд направив на розгляд Парламенту законопроект про службу в органах місцевого самоврядування

Кабінет Міністрів України направив на розгляд Парламенту проект Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування». Документ зареєстровано 5 січня 2022 року за № 6504. Його розробник – Національне агентство України з питань державної служби.

08:50 06.01.2022

5 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022

У середу, 5 січня 2022 року, розпочалась реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

08:45 06.01.2022