З ювілеєм та з Днем місцевого самоврядування привітали Ольгу Петрівну Вигівську

Напередодні Дня місцевого самоврядування свій ювілей відзначила чудова жінка, жителька Горщиківської територіальної громади, колишній депутат Вигівської сільської ради - Вигівська Ольга Петрівна.

15:41 07.12.2021

Проведення масових заходів під час карантину

На час карантину в Україні заборонено проведення масових заходів на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Йдеться про культурні, спортивні, розважальні, соціальні, релігійні, рекламні, наукові, освітні та інші професійні тематичні заходи.

14:26 07.12.2021

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19  вплинула на всі сфери суспільного життя.  Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей.

14:20 07.12.2021

Набрав чинності Закон України «Про реалізацію публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Нагадаємо, що 5 листопада 2021 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні». 11 листопада ухвалений проєкт Закону було направлено на підпис Президенту України, а 26 листопада – підписано.

14:20 07.12.2021

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається сьогодні, 3 грудня. Відзначення цієї дати мобілізує підтримку громадськості для розв'язання найважливіших питань, що стосуються соціальної інтеграції людей з інвалідністю, сприяє підвищенню обізнаності про проблеми інвалідності й привертає увагу до переваг інклюзивного суспільства, доступного для всіх.

16:36 03.12.2021

ПРОГРАМА «БАТЬКИ ЗА РАННЄ ВТРУЧАННЯ В УКРАЇНІ»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України, за участі та підтримки Міжнародної громадської організації HealthProm (Лондон) та Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» (Харків) з осені 2016 започаткувала та впроваджує Програму «Батьки за раннє втручання в Україні».

16:02 03.12.2021

Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600

30 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

15:39 02.12.2021

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу зі школярами Горщиківського ліцею

В ході проведення Місячника Безпеки Життєдіяльності та згідно доручення ДСНС України від 23.11.2021р. №В-431 01.12.2021 року працівниками Коростенського РУ разом з працівниками поліції та соціального захисту Горщиківського ТГ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу зі школярами Горщиківського ліцею та проведено відпрацювання населених пунктів громади щодо запобігання пожеж.

13:03 01.12.2021