Дата: від до Скинути

Звернення голови Горщиківської сільської ради Олексія Туровського до Дня пам’яті жертв Голодомору

Дорогі земляки! В останню субботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

09:53 26.11.2021

«Питання життя і смерті – зібрати хліб з України»: УІНП презентував історичний ролик до 100-річчя масового голоду 1921-23 років

Цього року виповнюється сто років від початку масового голоду на Поволжі, Північному Кавказі та на Півдні України. В Україні це був перший масовий голод, що став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років.

09:52 26.11.2021

Поліцейські Житомирщини викрили фальсифікаторів COVID-сертифікатів

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Так, 18 листопада кіберполіцейські Житомирщини спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в області та дізнавачами Житомирського РУП викрили протиправну діяльність групи осіб з виготовлення та продажу підробних сертифікатів про вакцинацію. За процесуального керівництва окружної прокуратури проведено низку обшуків. Слідчі дії тривають.

08:24 19.11.2021

Олексій Чернишов під час візиту на Житомирщину перевірив роботу пунктів вакцинації та стан проходження опалювального сезону

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час візиту до Житомирської області перевірив роботу пунктів вакцинації, а також стан проходження опалювального сезону. Очільник Мінрегіону наголосив, що у Центрах вакцинації регіону мають бути створені зручні умови для всіх охочих щепитися.

08:23 19.11.2021

На Житомирщині створено кол-центри для роз’яснення та консультування населення щодо важливості вакцинації проти COVID-19

В Житомирській області триває вакцинальна кампанія від COVID-19. У регіоні створено кол-центр для роз’яснення та консультування населення щодо важливості вакцинації від коронавірусної хвороби.

16:09 18.11.2021

#Децентралізація: нова методика нормативної грошової оцінки – одна замість трьох

03 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України (КМУ) затвердив Постанову №1147 “Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок”. У Законі України (ЗУ) “Про землеустрій” з’явилося визначення межі території територіальної громади, а вже з 26.11.2021 року відповідно до змін ЗУ №1423 з’явиться новий вид землевпорядної документації – проєкт землеустрою щодо встановлення меж територіальної громади, яка буде передбачена статтею 461 ЗУ “Про землеустрій”. Проте, основна ідея та формула нової методики проведення нормативної грошової оцінки (НГО) залишилася майже без змін.

15:39 18.11.2021

Коростенський центр вакцинації на залізничному вокзалі – у ТОП 3 в Україні за кількістю щеплень від COVID-19

Трохи більше ніж за три тижні у центрах вакцинації, які «Укрзалізниця» розгорнула на вокзалах країни, отримали щеплення проти коронавірусу 50 тисяч  українців. Про це повідомила пресслужба «Укрзалізниці».

10:53 16.11.2021

Центри масової вакцинації населення на Житомирщині повинні працювати безперебійно, — Віталій Бунечко

15 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками громад та райдержадміністрацій Житомирщини щодо недопущення збою у роботі центрів масової вакцинації регіону.

08:22 16.11.2021