Дата: від до Скинути

Держава допоможе кожному малозабезпеченому безробітному, який хоче відкрити власну справу

З січня 2022 року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).

15:34 05.01.2022

Прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації з 4 січня 2022 року розпочинається прийом заяв батьків на оздоровлення дітей пільгових категорій згідно переліку документів (додається) для постанови на облік.

15:47 04.01.2022

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України. ВІДЕО

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупаваних територій України проводить широкомасштабну інформаційну кампанію, спрямовану на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості.

11:58 04.01.2022

До відома внутрішньо переміщених осіб району управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації надає наступну інформацію

Згідно заяви АТ «Державний ощаднй банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

11:54 04.01.2022

Служба в органах місцевого самоврядування, - Уряд схвалив законопроект

29 грудня Кабінет Міністрів України схвалив з доопрацюванням проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція). Його підготувало Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) для встановлення нових правових та організаційних засад служби в органах місцевого самоврядування як професійної та політично неупередженої діяльності.

13:30 02.01.2022

Вже 5,5 млн українців скористалися пропозицією отримати виплати за повну вакцинацію проти COVID-19 – нарада у Президента

В Україні зроблено 28,05 млн щеплень проти COVID-19, вакцинацією охоплено 14,6 млн громадян, з яких двома дозами щеплено 13,4 млн осіб. Про це йшлося на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу, яка відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

11:26 29.12.2021

З 23 грудня у Житомирській області скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки, – Віталій Бунечко

Таке рішення прийнято 21 грудня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Так, з 23 грудня у Житомирській, Миколаївській, Київській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

09:18 22.12.2021

Мінрегіон продовжуватиме співпрацю з партнерами з розвитку у сфері гендерної рівності

Реалізація проєктів з «ООН Жінки» щодо інтеграції ґендерних питань у реформу місцевого самоврядування є важливим кроком політики Мінрегіону. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий під час засідання Наглядової Ради проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», що фінансується Урядом Канади.

14:39 21.12.2021

Задля унеможливлення ймовірної ескалації з боку РФ потрібні потужні превентивні санкції, а не реакція постфактум – Президент України

Щоб запобігти можливій ескалації з боку Російської Федерації та погіршенню безпекової ситуації у Європі, міжнародна спільнота має вживати потужних превентивних заходів, а не реагувати на події, які вже відбулися, як у випадку з міграційною кризою на кордонах Польщі й Литви з Білоруссю. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ після тристоронньої зустрічі з президентами Польщі й Литви в резиденції «Синьогора» в с. Гута на Івано-Франківщині.

12:18 21.12.2021

Наслідки можливої російської ескалації щодо України будуть значними, і важливо, щоб цю ціну розуміли і в РФ, і у Європі – Президент

Російська Федерація й деякі європейські країни мають зрозуміти масштаби можливої військової ескалації щодо України з боку Росії. Про це Президент Володимир Зеленський заявив представникам ЗМІ за результатами переговорів з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

12:18 21.12.2021