Допомога на утримання дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

11:52 15.11.2021

#Децентралізація: стартував 6-й Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

До уваги громад Житомирщини! Долучайтеся до головної платформи з обговорення децентралізації і реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

11:17 11.11.2021

В Коростенському районі мобільні групи контролюють дотримання карантинних протиепідемічних вимог

Головна мета проведення заходів – це недопущення порушень протиепідемічних вимог в умовах «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на території Коростенського району.

14:23 05.11.2021

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна українцям

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/ Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

12:06 04.11.2021

Олексій Туровський взяв участь в нараді Коростенської РДА з питань обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення COVID-19

3 листопада під головуванням голови Коростенської райдержадміністрації Юрія Тарасюка відбулась нарада, під час якої були розглянуті наступні питання:

14:35 03.11.2021