Дата: від до Скинути

До уваги! У вересні в Житомирській області проходитимуть електронні аукціони з продажу об’єктів малої приватизації

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у вересні поточного року.

19:14 30.08.2021

Приватизація покликана для того, аби інвестори вкладали кошти в Україну та Житомирщину зокрема, — Олександр Федько. ВІДЕО

Сьогодні, 30 серпня, в рамках робочої поїздки голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка заступник голови Житомирської ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько поспілкувався з журналістами щодо приватизації об’єктів на Житомирщині.

19:13 30.08.2021

Представники Горщиківської громади взяли участь у серпневому форумі: «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін»

Сьогодні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської територіальної громади Зоя Сапотніцька спільно із спеціалістом відділу Олександром Рахвальским взяли участь у серпневому форумі: «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін».

19:25 26.08.2021

COVID-19: за минулу добу в Житомирській області щеплено більше 6 тисяч осіб

Станом на 26 серпня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 275 223 особи (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 65 816 (перша доза) та 40 298 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 42 088 (перша доза) та 30 848 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 14 630 (перша доза) та 26 587 (друга доза), вакциною MODERNA — 30 218 (перша доза) та 7 447 (друга доза) з яких 6 054 – за минулу добу 25 серпня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

14:01 26.08.2021

До уваги жителів Житомирщини! Встигніть зареєструватися для участі в електронних аукціонах із продажу об’єктів малої приватизації

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях повідомляє про проведення у серпні й вересні поточного року електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації у Житомирській області.

08:56 26.08.2021

#Децентралізація: Розвиток інституту старост. Рекомендації з практичного впровадження положень нового законодавства

Консультанткою з юридичних питань Офісу підтримки реформи децентралізації при Мінрегіоні, консультанткою Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» Лесею Федченко розроблено Рекомендації щодо дій/рішень органів місцевого самоврядування із впровадження положень Закону № 1638.

08:56 26.08.2021