Дата: від до Скинути

Володимир Вигівський взяв участь у семінарі щодо розвитку послуги патронату над дитиною

Староста старостинського округу Горщиківської територіальної громади Володимир Вигівський сьогодні, 12 жовтня 2021 року, взяв участь у семінарі, який проходив в Коростенській РДА для старост сільських, селищних, міських рад щодо розвитку послуги патронату над дитиною.

16:14 12.10.2021

Олексій Туровський взяв участь у форумі з питань співпраці та взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

Сьогодні голова Горщиківської територіальної громади Олексій Туровський побував в Овруцькій територіальні громаді, де взяв участь у форумі з питань співпраці та взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з сільськими, селищними та міськими головами.

15:13 12.10.2021

Децентралізація: 70% територіальних громад створили Центри надання адмінпослуг, – дані моніторингу Мінрегіону

Населення більше 1000 територіальних громад в Україні отримують послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це свідчать дані Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, проведеного Мінрегіоном станом на 7 жовтня 2021 року.

10:59 11.10.2021

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

10:59 11.10.2021

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

21:31 07.10.2021

Згідно з показниками захворюваності на COVID-19 Житомирська область одна із восьми областей України, що знаходяться у помаранчевій зоні епідемічної небезпеки

Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я. Так, в помаранчевій зоні перебувають Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області.

13:31 06.10.2021

Децентралізація: майно громад. Законодавче регулювання питань комунальної власності

Питання комунальної власності потребує додаткового законодавчого регулювання. У цьому ми вкотре пересвідчилися, аналізуючи проблеми, з якими зіткнулися органи місцевого самоврядування під час передачі об’єктів спільної власності з районного рівня громадам, під час реєстрації цього майна та управління ним.

13:29 06.10.2021

Президент наголошує на необхідності посилення інформкампанії щодо важливості вакцинації проти COVID-19 та активізації щеплення громадян

Ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні, готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих, боротьбу з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

09:51 05.10.2021

Для працівників Горщиківської ОТГ був проведений інформаційний захід із питань земельної реформи

В межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» для працівників Горщиківської ОТГ був проведений інформаційний захід із питань земельної реформи.

13:27 04.10.2021