Дата: від до Скинути

З нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана сьогодні голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський привітав підопічних Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради.

19:38 01.10.2021

Олексій Туровський взяв участь в консультаційній нараді з питань екології

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено чергову нараду з керівниками органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, під час якої присутнім доведено норми природоохоронного законодаства України та шляхи розроблення комплекного вирішення наявних екологічних проблем на території ОТГ.

12:13 30.09.2021

По вулиці Садовій Горщиківської громади почалось облаштування дитячого майданчика

Щоденно наша громада працює над тим, щоб ставати краще, комфортніше для її жителів. Так, за кошти місцевого бюджету, сприяння голови Горщиківської сільської ради Олексія Туровського, активної участі та сприяння матеріалами депутата Наталії Петренко, небайдужості батьків юних горщиківців по вулиці Садовій в селі Горщик почалось облаштування дитячого майданчика.

14:57 29.09.2021

У межах програми Президента «#ЗдороваУкраїна» розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі

У межах програми Президента Володимира Зеленського «#ЗдороваУкраїна» триває реалізація проєкту «#Активні_парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців.

13:09 29.09.2021

Санаторно-курортне лікування або отримання компенсації замість оздоровлення для постраждалих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі громадяни мають право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію замість путівки.

15:18 27.09.2021

Вихованці ЗДО "Берізка" та "Сонечко" дбають про чистоту навколишньої природи

Вже не вперше ми розповідаємо про надзвичайно відповідальне ставлення вихователів та вихованців ЗДО "Берізка" та ЗДО "Сонечко"до навколишньої природи. Так, нещодавно, вони активно долучились до Всесвітнього дня прибирання і навели лад поблизу своїх навчальних закладів.

10:00 21.09.2021