Михайло Федоров розповів, як згенерувати COVID-сертифікат і Дія.Підпис у Дії

Українці можуть знову подорожувати без обмежень до країн Європи. Минулого тижня ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку Дія. Водночас Україна визнає сертифікати країн-членів ЄС та інших країн, що приєдналися до ініціативи Digital COVID Certificate.

08:55 26.08.2021

Навчальні заклади Горщиківської територіальної громади готові до нового 2021-2022 навчального року

До початку нового навчального року залишаються лічені дні. І поки малеча відпочиває на літніх канікулах, адміністрації закладів освіти Горщиківської територіальної громади спільно з технічним персоналом та батьківським загалом проводять ряд робіт для забезпечення школярів та вихованців ДЗН усім необхідним. Вдосконалений шкільний дизайн, різноманітні варіанти організації навчального простору в класі, використання мобільних робочих місць, які легко трансформуються для групової роботи, сучасне медійне обладнання – усе це результутат, якого спільно досягли Горщиківська сільська рада на чолі із головою Олексієм Туровським, відділ освіти, культури, молоді та спорту, освітяни та технічні працівники..

11:47 21.08.2021

До уваги! Сьогодні відбудуться електронні аукціони із продажу об’єктів малої приватизації

Про це повідомляє Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях.

12:51 20.08.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 258 330 осіб

Станом на 20 серпня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 258 330 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 62 895 (перша доза) та 36 313 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 40 350 (перша доза) та 30 234 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 13 502 (перша доза) та 26 485 (друга доза), вакциною MODERNA — 30 191 (перша доза) та 1 069 (друга доза) з яких 5 188 – за минулу добу 19 серпня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

12:38 20.08.2021

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

11:40 20.08.2021

Коростенська ДПІ повідомляє

Коростенська ДПІ повідомляє, що фізичні особи, які мають намір відповідно до норм цього Закону скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування (далі – декларанти), звертаються до банку для відкриття поточного рахунку із спеціальним режимом використання (спеціальному рахунку) та розміщення готівкових коштів у національній та іноземних валютах, банківських металів (із фізичною поставкою).

09:47 19.08.2021

Коростенська ДПІ інформує про активи

Коростенська ДПІ інформує про активи, які вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

09:46 19.08.2021