Дата: від до Скинути

До Горщиківської громади здійснили робочий виїзд фахівці  Коростенського міського центру зайнятості

До Горщиківської громади здійснили робочий виїзд фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Мета зустрічі – розвиток подальшої співпраці між службою зайнятості та об’єднаною територіальною громадою щодо сприяння працевлаштуванню сільського населення.

09:24 23.10.2021

#Рівні_можливості: Віктор Градівський долучився до обговорення участі консультативно-дорадчих органів у реалізації гендерної політики

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський спільно з представниками Департаменту соціального захисту населення ОДА взяли участь у Всеукраїнській конференції «Регіони в центрі гендерної політики».

13:57 21.10.2021

Наталія Остапченко та Ірина Микичак взяли участь у відкритті сучасного медичного центру «Радовель»

19 жовтня перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко спільно із заступницею Міністра охорони здоров’я України Іриною Микичак долучилися до відкриття професійного, інноваційного, сучасного медичного центру «Радовель» у Коростенському районі.

11:46 20.10.2021

До уваги жителів Житомирщини: щепитися проти COVID-19 можна у центрах масової вакцинації. ОНОВЛЕНО ГРАФІК РОБОТИ

В Україні триває вакцинація населення проти COVID-19, під час якого всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.

16:43 19.10.2021

Президент: Вакцинація – єдина альтернатива локдауну

Система охорони здоров’я України готова до збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19, проте єдиною альтернативою запровадженню локдауну є вакцинація, заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу ICTV у межах програми «Свобода слова».

16:42 19.10.2021

У Вигові відкрито дитячий ігровий майданчик

Ще одна радісна подія відбулась сьогодні в Горщикіській територіальній громаді - урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика в селі Вигів. Це стало можливим завдяки наполегливості, небайдужості, а також коштам Горщиківської сільської ради, жителів села, активних батьків та меценатів.

15:14 14.10.2021

Книжкова виставка Горщиківської сільської бібліотеки: "Покрова свята - покровителько наша!"

14 жовтня відзначаємо одне з найбільш шанованих в Україні релігійних свят Покрову Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Покрову вважали оберегом українського війська і звертались до неї у молитвах: "Діво Пресвятая - Матір матерів, пригорни до серця всіх своїх синів."

15:01 14.10.2021

В День захисників і захисниць України відбулось покладання квітів до пам’ятника Гетьману Івану Виговському

Сьогодні, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України та День козацтва в селі Вигів Горщиківської територіальної громади відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника славетному земляку, надзвичайно важливій історичній постаті нашої української землі - Гетьману Івану Виговському.

14:42 14.10.2021

З нагоди Дня захисників і захисниць України пройшло ряд заходів

Напередодні свята мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свята гідних і сильних чоловіків та жінок, що захищають нашу державу, стоять на варті миру, спокою та добробуту України в Горщиківській територіальній громаді пройшло ряд заходів.

10:41 14.10.2021