Дата: від до Скинути

7 грудня - відкритий діалог Уряду та місцевого самоврядування. Трансляція – на Facebook-сторінці «Децентралізація»

7 грудня о 14:00 відбудеться відкритий діалог Уряду та місцевого самоврядування «Україні – сучасне європейське самоврядування!» за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, представників міністерств, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, народних депутатів України, представників міжнародних проектів технічної допомоги.

10:19 04.12.2020

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Запрошуємо до участі у флешмобі!

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

17:09 03.12.2020

Запрошуємо долучитись до онлайн-конференції “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”

Запрошуємо зацікавлених осіб, а саме представників органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів, громадських активістів, членів Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, представників засобів масової інформації тощо до онлайн-конференції “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”.

11:15 03.12.2020

Громади готові розпоряджатися своїми землями - дайте нам інструменти

В ході децентралізації громади вже перебрали на себе низку зобов’язань та повноважень. Органи місцевого самоврядування готові нести відповідальність та розвивати свої міста та села, однак для цього нам бракує інструментів та необхідних умов.

12:02 30.11.2020

До 87-х роковин Голодомору 1932-1933 років

Сьогодні всі українці відзначають 87-ту річницю Голодомору 1932-1933 років – одного з найжахливіших злочинів в усій світовій історії. За найбільш обережними підрахунками спеціалістів, було знищено щонайменше 3,9 млн українців. Українське село перетворилося на смертельну пустку, де під відкритим небом на землі лежали люди і пухли від голоду.

09:00 28.11.2020

Засідання першої установчої сесії депутатів Горщиківської сільської ради VIII скликання відбулось

На початку засідання про підсумки виборів депутатів Горщиківської сільської ради та Горщиківського сільського голови пристуніх проінформувала голова Горщиківської сільської територіальної виборчої комісії Степанчук І.В.

15:50 24.11.2020

Законопроект 3651-д вже на підписі у Президента

Голова  Верховної Ради України підписав Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

12:49 23.11.2020

Законопроєкт 4382 повертає послуги ДРАЦС уcім громадам

У Верховній Раді України 16 листопада зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з укрупненням територіальних громад» (№4382).

13:38 20.11.2020

24 листопада - вебінар «Соціальні мережі для українських громад»

Хочете зробити facebook-сторінку громади популярною та більш ефективно взаємодіяти з аудиторією Долучайтеся до вебінару , який відбудеться 24 листопада за підтримки Проекту DESPRO та порталу "Децентралізація". Разом з Оленою Дуб поговоримо про основні інструменти і тренди у топових соцмережах.

13:36 20.11.2020