Дата: від до Скинути

Нагадуємо! До 30 листопада 2020 року на території України діє карантин “вихідного дня”

На сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено текст постанови від 11.11.2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» (далі – Постанова № 1100), якою запроваджується загальний карантин та карантин «вихідного дня».

13:32 20.11.2020

Верховна Рада прийняла законопроект 3651-д в цілому

17 листопада 2020 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

16:24 17.11.2020

Уряд затвердив постанову про передачу земель ОТГ, — Роман Лещенко

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

16:24 17.11.2020

Староста: короткі відповіді на актуальні запитання

Статус та повноваження. Статус та повноваження старости визначаються статтею 54-1 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі - Закон № 280). Відповідно до частин 1 - 3 цієї статті Закону:

14:03 17.11.2020

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

09:00 15.11.2020

Граничний вік перебування на службі в ОМС для старост

За загальним правилом частини 1 статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років. Проте, цією ж статтею надано виняток із загального правила – ці обмеження не поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування, які обираються на відповідні посади.

12:52 14.11.2020

Щодо залишків коштів на облікових записах субсидіантів/пільговиків в АТ «Ощадбанк», які утворились після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року

Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ощадно протягом всього опалюваного сезону то на облікових записах пільговиків/отримувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» може утворитись позитивний залишок коштів.

12:34 13.11.2020

Правова допомога в умовах адаптивного карантину

Адаптивний карантин в Україні триватиме до 31 грудня 2020 року.. Зважаючи на складну епідемічну ситуацію у Житомирській області, обирайте безпечний спосіб отримати безоплатну правову допомогу. Звертайтесь до центрів та бюро системи БПД (усього в Україні їх понад 500) або поспілкуйтесь з юристом дистанційно (телефоном чи онлайн).

12:12 13.11.2020

Відеокурс «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину»

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас до перегляду відеокурсу «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину? Мета курсу – надати інформацію про процес усиновлення та пояснити про різні форми альтернативного догляду, а також  ознайомити широку громадськість з особливостями кожної із форм догляду. Курс призначений насамперед для усіх громадян України, які хочуть реально допомогти дитині зростати у родині. Матеріал курсу також буде цікавий для спеціалістів Служб у справах дітей та надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, які тільки розпочали свою роботу.

12:10 13.11.2020