Дата: від до Скинути

Президент під час круглого столу на Волині: Будемо знаходити різні підходи, щоб передавати землю місцевим громадам

Перебуваючи з робочою поїздкою у Волинській області, Президент України Володимир Зеленський взяв участь у круглому столі з представниками об’єднаних територіальних громад регіону.

11:16 23.10.2020

Вибори 2020: як проголосувати безпечно для здоров’я. ВІДЕО

25 жовтня в Україні проходитимуть місцеві вибори. У МОЗ нагадали про те, як саме потрібно голосувати під час пандемії громадянам, які не мають симптомів коронавірусу, а також тим громадянам, що знаходяться на самоізоляції.

12:00 22.10.2020

Роз’яснення МОЗ України: щодо форми довідки медичної установи про стан здоров’я осіб, які підлягають самоізоляції та виявили бажання проголосувати за місцем перебування

Міністерство охорони здоров’я України на виконання пункту 4 протоколу № 2 засідання Міжвідомчої робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року та з метою надання практичної допомоги при здійсненні протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів інформує.

16:21 21.10.2020

Роз’яснення МОЗ України: щодо дезінфекційних (антисептичних) засобів та засобів індивідуального захисту, які можуть використовуватись в приміщеннях дільничних та територіальних виборчих комісій

16:20 21.10.2020

Місцеві вибори 2020: списки кандидатів в депутати Горщиківської сільської ради

25 жовтня 2020 відбудуться чергові місцеві вибори. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів. Горщиківська сільська територіальна виборча комісія надає списки кандидатів в депутати по кожному багатомандатному виборчому округу Горщиківської сільської ради.

08:00 21.10.2020

Вже завтра відбудеться онлайн-марафон «Місцеві вибори 2020. На фінішній прямій»

Для місцевого самоврядування вибори 25 жовтня є чи не головною подією року. Нова виборча система, ще не всім зрозумілі нові правила: щодня з'являються нові приводи для обговорень та дискусій.

16:32 20.10.2020

Учні Горщиківського ліцею взяли участь в районному конкурсі соціальної реклами

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс соціальної реклами, спрямований на протидію торгівлі людьми, подолання гендерних стереотипів в суспільстві, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, подолання проблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми.

13:39 19.10.2020

15 жовтня – Всесвітній день сільських жінок

Більше чверті всього населення планети становлять сільські жінки. У багатьох сільськогосподарських країнах саме вони відіграють ключову роль у розвитку держави. Тому, 15 жовтня відзначаємо Всесвітній день сільських жінок.

12:32 15.10.2020

Гроші громадам: Президент підписав закон

12 жовтня Президент України підписав проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.

19:33 12.10.2020