Дата: від до Скинути

Максим Степанов роз’яснив, як діятиме карантин “вихідного дня”, ініційований МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України пропонує посилити карантинні заходи. Їх вже найближчими днями розглянуть на засіданні Уряду. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я  України Максим Степанов.

15:23 09.11.2020

75 млн грн з початку року виділила Житомирська ОДА на підтримку культурних заходів

Незважаючи на карантинні обмеження, які цьогоріч багато в чому визначають пріоритети виділення коштів, Житомирська облдержадміністрація продовжує активно підтримувати заклади культури та сприяти проведенню конкурсів, фестивалів та інших заходів. За інформацією Департаменту культури, молоді та спорту ОДА, загалом на зазначені цілі протягом 10 місяців 2020 року профінансовано близько 75 млн грн.

11:07 09.11.2020

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Дорогий колектив вокальної групи "Намисто"с. Горщик! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

09:10 09.11.2020

Основні посадові особи в громаді – інфографіка до проекту закону про місцеве самоврядування в новій редакції

Днями робоча група з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні, створена Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, розглядатиме нову редакцію закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

10:56 08.11.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати виборів депутатів Горщиківська сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області

Додаток 7 до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

17:53 06.11.2020

Денис Шмигаль: Захист прав дітей — одне з головних завдань громад у процесі децентралізації

3 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася Всеукраїнська нарада з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей, зокрема щодо забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання.

13:05 03.11.2020

Фінансові органи в громадах: експерти розповіли про особливості їх створення та діяльності

Радники Програми «U-LEAD з Європою» підготували матеріали про особливості утворення та діяльності фінансових органів місцевого самоврядування, а також проєкти положень про фінансовий орган, його структурні підрозділи, посадові інструкції для посад працівників місцевого фінансового органу (ЗАВАНТАЖИТИ).

11:27 03.11.2020