#Децентралізація: перші вибори до районних рад новостворених районів. ВІДЕО

Чим небезпечна спрощена процедура зміни виборчої адреси? Які виклики та проблеми виникли під час формування територіальних виборчих комісій? Та що необхідно знати напередодні виборчого процесу?

10:35 02.09.2020

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не має можливості проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

12:09 01.09.2020

Сьогодні вшановуємо пам’ять загиблих захисників України

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

08:00 29.08.2020

Коростенський район потрапив до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

16:06 28.08.2020

Увага! Планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 546 від 21 серпня 2020 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

16:03 28.08.2020

Уряд підвищив посадові оклади працівникам бюджетної сфери

26 серпня Уряд прийняв рішення щодо підвищення з 1 вересня 2020 року посадових окладів (тарифних ставок) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку з підвищенням на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати з 4 723 до 5 000 гривень.

16:11 27.08.2020

Заклади освіти Горщиківської сільської ради готуються до зустрічі учнів та вихованців в умовах пандемії

25 серпня в Горщиківському ліцеї відбулась зустріч працівників Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області з керівниками закладів середньої та дошкільної освіти Горщиківської громади.

19:37 26.08.2020

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

18:06 26.08.2020

29 серпня в Україні День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

13:47 26.08.2020