Дата: від до Скинути

Надлишкова вага у дітей. Як розрахувати масу тіла та чому це важливо, - пояснює МОЗ

Надлишкова вага у дітей та підлітків – проблема, що має непокоїти як батьків, так і лікарів. Все частіше зайві кілограми стають причиною появи проблем, які раніше вважалися проблемами дорослих: цукровий діабет, високий тиск тощо. Крім того, надлишкова вага у більшості випадків впливає на самооцінку, може призвести до підвищення тривожності і навіть – розвитку депресії.

09:14 05.10.2023

Віталій Бунечко представив нового очільника Коростенської РВА — Олега Рябого

03 жовтня, під час робочого візиту у Малин, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко представив нового очільника Коростенської районної військової адміністрації — Олега Рябого.

15:04 04.10.2023

Про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р.№ 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронногореєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

12:12 03.10.2023

#Знайсвоїправа: Вирішили повернути кошти за неякісний товар, але ціна вже змінилася? Розповідаємо про права споживача в такому випадку.

Якщо товар виявився неякісним і доведено, що суттєвий недолік виник з вини виробника, а не споживача, ви маєте право замінити товар на аналогічний чи повернути кошти.

11:12 02.10.2023

#ТиЯк?: У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим. Скотт Кауфман у новому подкасті «Простими словами»

Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя.

11:10 02.10.2023

Вступив в дію Закон про систему громадського здоров’я. Що зміниться?

1 жовтня 2023 вводиться в дію Закон України від 06.09.2022 р. № 2573 «Про систему громадського здоров’я», який набув чинності 1 жовтня 2022 року. Закон дозволяє створити комплексну систему громадського здоров’я та інтегрувати її в європейську мережу відповідно до світових стандартів.

11:08 02.10.2023

Сумна звістка - на війні загинув Андрій Вікторович Яремчук з села Горщик

Пекельним болем відгукується кожне повідомлення про загибель українського воїна на фронті, про ще одне життя, що обірвалось від кулі ворога, назавжди забравши від рідних, близьких, друзів, коханих, людину, справжнього патріота своєї землі.

15:35 27.09.2023

МОЗ нагадує: які є критерії встановлення інвалідності

Міністерство охорони здоровʼя України нагадує, що I, II чи III групу інвалідності встановлюють особам, у яких присутні анатомічні дефекти, інші незворотні порушення функцій органів і систем організму, станів та захворювань з урахуванням порушення функцій організму людини та обмеження її життєдіяльності. Такі порушення можуть бути спричинені як захворюваннями, так і бути наслідком травм або вродженими вадами.

17:30 26.09.2023