Дата: від до Скинути

“Рівний з рівним”: Вже 439 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів

В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних регіонах. На 400 запланованих посад помічників вже є 439 кандидатів, а на Вінниччині перші підготовлені 19 фахівців вже стають до роботи.

10:38 26.09.2023

#Знай свої права: Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану

Держпродспоживслужба нагадує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» в Україні забороняється:

11:12 25.09.2023

Державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім»

З 1998 року в Житомирській області діє державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім» (далі - Програма) на виконання Указу Президента України від 27.03.1998 № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

16:19 21.09.2023

Уряд запроваджує пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Здобувачі освіти зможуть самостійно обирати напрям та вид професійного навчання, а також заклади освіти із переліку, який буде розміщено на сайті Державного центру зайнятості.

11:17 20.09.2023

Чи мають право на субсидію ВПО?

Так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.

11:29 19.09.2023

#Тияк?: Як мотивувати себе? ІНФОГРАФІКА

Людина так влаштована, що не може працювати постійно в одному режимі. Періодично відбувається занепад сил, опускаються руки і зовсім не хочеться нічого робити. У цей момент важливо себе підбадьорити і мотивувати, щоб повернутися у стрій.

12:09 17.09.2023