Увага! Небезпечна амброзія!

Батьківщина амброзії полинолистої – Північна Америка. В Україні вона зустрічається практично на всій території країни. Засмічує ця рослина  усі польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

15:57 12.09.2023

«Підсумки. 4 роки. Нові виклики”. Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Наступний сюжет із добірки “Підсумки. 4 роки” присвячений про перехід очільника області  зі Служби безпеки України на посаду очільника області, формування команди, а також про перші виклики: боротьбу з незаконним видобутком бурштину та лісовими пожежами, що вирували на Житомирщині.

13:13 11.09.2023

«Підсумки. 4 роки. ВІЙНА». Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Нещодавно виповнилося 4 роки з того моменту, як Президент України Володимир Зеленський доручив Віталію Бунечку очолити Житомирську обласну державну, а наразі військову адміністрацію.

09:10 11.09.2023

#Плічопліч: Ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей. У Трифонівці тривають відновлювальні роботи

В межах проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, тривають відновлювальні роботи зруйнованих окупантами населених пунктів Херсонщини.

20:02 08.09.2023

Рятуємо життя всім світом: 25 меморандумів про партнерство між медичними закладами України й інших країн

25 меморандумів про партнерство між медичними закладами України й інших країн уклали міністри охорони здоров’я 14 країн та очільник МОЗ України Віктор Ляшко. Ця унікальна співпраця започаткована на полях і під патронатом третього Саміту перших леді та джентльменів, що називався «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього». Але ми, як завжди, не оминули увагою і здоров’я фізичне.

15:40 08.09.2023

У Житомирській ОВА відбулася презентація старту виконання будівельних робіт проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA». ВІДЕО

Починаючи з 2014 року, внаслідок військових дій в Україні, тисячі шкіл, дитячих садків та інших освітніх закладів у 18 областях країни було знищено. Міністерство освіти та науки України повідомляє, що внаслідок російського вторгнення 3 758 освітніх закладів було пошкоджено, з них 363 – повністю зруйновано.

17:01 07.09.2023