#Знайсвоїправа: Гарантійний ремонт товарів

Кожен споживач повинен розраховувати на високу якість товарів, яку він купує. Саме тому гарантійний ремонт є важливою ланкою в системі захисту прав споживачів в Україні. Таким чином, знання своїх прав – один з ключових факторів, який допомагає забезпечити справедливість для кожного покупця.

17:46 18.08.2023

НЕзадекларована праця обмежує права працівників

Запобігання використанню незадекларованої праці є однією з ключових місій Державної служби з питань праці. Ця проблема має серйозний негативний вплив на економіку країни та якість життя громадян. Незадекларована праця обмежує здатність держави реалізовувати ефективну соціальну політику у таких сферах, як освіта, охорона здоров’я, розвиток професійних навичок, зайнятість, соціальний захист та пенсійне забезпечення.

12:18 17.08.2023

Знай свої права: Гарантійний ремонт

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

12:15 17.08.2023

#Плічопліч: Процес відновлення будинків у Трифонівці активно триває

Бригади будівельників Житомирщини продовжують активно відновлювати Трифонівку, що на Херсонщині. Будинки по вулиці Миру вже мають нові вікна та дахи, на решті об’єктів триває заміна покрівлі, дверей та вікон.

12:14 17.08.2023

24 серпня українці у всьому світі утворять живі ланцюги єдності

В День Незалежності України, українці зі всього світу та люди, які підтримують нашу країну, виходитимуть на центральні вулиці міст за межами України і візьмуться за руки, щоб утворити живі ланцюги єдності.

12:33 15.08.2023

НАГАДУЄМО! З 15 серпня 2023 року по 30 вересня 2023 року включно встановлюється заборона на лов річкових раків

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що Наказом від 07.08.2023 р. №47 про встановлення заборони на лов річкових раків у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2023 році, з метою збереження популяції річкових раків та забезпечення їх охорони у період другої линьки у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 15 серпня 2023 року по 30 вересня 2023 року включно встановлюється заборона на лов річкових раків.

09:47 15.08.2023

#Плічопліч: Ми не можемо просто поїхати, бо тут наш дім, наша земля, — Наталія з Трифонівки. ВІДЕО

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

17:32 14.08.2023