Допоможи країні подолати наслідки російської агресії

Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо в населених пунктах, які найбільш постраждали під час проведення воєнних дій, пов'язаних із збройною агресією російської федерації проти України, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

08:58 15.06.2022

Увага! В Житомирській області проводиться додатковий відбір для закупівлі житла

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації.

08:57 15.06.2022

Червоне то любов. Чому донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони України

14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Зазвичай він передбачає обширну інформаційну кампанію та заклик до дії, але цьогоріч вторгнення Росії на територію України суттєво змістило акцент. Багато чоловіків приєдналися до складу Сил оборони, через що не можуть здавати кров, хоча саме вони роками були регулярними донорами та закривали потребу у крові. Зараз вони захищають країну від ворога.

14:13 14.06.2022

Олексій Туровський взяв участь в онлайн-нараді Коростенської районної військової адміністрації з питань внутрішньо-переміщених осіб

Голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський взяв участь в онлайн-нараді, яка пройшла сьогодні за ініціативи Коростенської районної військової адміністрації під головуванням першого заступника начальника Коростенської РВА Сергія Киричека, за участі заступника голови Коростенської РВА Володимира Сивко, заступниці голови Коростенської районної ради Олени Харченко, керівників структурних підрозділів Коростенської РВА, голови ГО «Добротвор» Ігоря Сиромятникова з головами територіальних громад та відповідальними за комунікацію з внутрішньо-переміщеними особами.

13:53 14.06.2022

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Горщиківської сільської територіальної громади (але можуть не мати довідку ВПО) від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Горщиківській сільській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

13:46 14.06.2022

13 червня 2014 Маріуполь звільнили від терористичної ДНР. На черзі – звільнення від російської окупації

Цього дня, 13 червня, у 2014 році, тоді спецбатальйон «Азов» за підтримки спецбатальйону «Дніпро», Нацгвардії та спецпідрозділу МВС звільнили Маріуполь від проросійських бойовиків.

10:43 13.06.2022

Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”.

13:40 08.06.2022

Олексій Туровський: Єдність українців непорушна – так само як їхня воля і мужність у захисті рідної землі

100 днів повномасштабної війни росії проти України. Це символічна дата, за якою підбиваються перші підсумки політичних лідерів чи партій при владі. Для нас 100 днів з 24 лютого – привід підбити підсумки спротиву повномасштабній російській агресії.

09:53 03.06.2022

Олексій Туровський взяв участь в нараді Коростенської районної військової адміністрації

Сьогодні в Коростенській районній військовій адміністрації пройшла нарада під головуванням заступника начальника Коростенської РВА Володимира Сивко, за участі заступниці голови Коростенської районної ради Олени Харченко, голів територіальних громад району, начальника Коростенської районного управління поліції Дмитра Гаращенка, начальників відділів Коростенської РВА та ЗМІ.

13:22 31.05.2022

Робота блокпостів: що варто знати

З початком воєнних дій на українських дорогах працює чимало блокпостів. Це ефективний спосіб збереження безпеки на всередині країни. Наразі, в умовах воєнного стану, існують певні повноваження для визначених посадових осіб щодо зупинки автомобіля, перевірки документів, огляду транспортного засобу тощо.

11:42 24.05.2022