Дата: від до Скинути

Пенсіонер передав на потреби військових частину своєї пенсії: Не можемо боронити свою землю зі зброєю в руках, то маємо боронити її всіма доступними методами

Сьогодні Україна горить в полум’ї повномасштабної війни, яку проти неї веде російська федерація. Сьогодні кожне з нас, українців, на своєму місці робить все можливе і неможливе, іноді навіть на грані людських можливостей аби пришвидшити нашу спільну Перемогу над ворогом.

11:44 11.07.2022

ЄС та ПРООН підтримали запуск гарячої лінії для психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни

За фінансової підтримки Європейського Союзу Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні підтримала запуск гарячої лінії для надання психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни. Ініціатива створити гарячу лінію для надання первинної психологічної допомоги належить Національній психологічній асоціації та впроваджується під її керівництвом.

10:54 11.07.2022

Олексій Туровський взяв участь в онлайн-нараді Коростенської РВА з питань ВПО

Сьогодні в Коростенській РВА під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергія Кириченка відбулась чергова онлайн-нарада з головами територіальних громад Коростенського району та їх заступниками з актуальних питань розміщення та надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам. Участь в нараді взяв і голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.

13:00 08.07.2022

Кожен може допомогти евакуйованим із зони бойових дій

У складний для країни час навіть найменша допомога рятує чиєсь життя. Кожен може долучитися до благодійної ініціативи «Подаруйте набір турботи» та до 15 липня «підвісити» продуктові та гігієнічні набори гуманітарної допомоги для родин, які евакуювалися із зон бойових дій.

11:32 08.07.2022

Через війну Росії проти України зростають ризики торгівлі людьми

Ще до початку війни проблема торгівлі людьми була актуальною для України: наша країна перебувала на 49-му місці зі 167 країн світу в рейтингу поширеності сучасного рабства, лише за три роки майже 50 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, а найчастіше жертвами цього явища ставали жінки, яких відправляли за кордон для надання сексуальних послуг, і чоловіки, які потрапляли у трудове рабство.

15:39 05.07.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

15:27 05.07.2022