Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

13:08 26.08.2022

Фінансова допомога малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії рф

16 серпня Кабінет Міністрів України затвердив, розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України, порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії російської федерації і які потребують підтримки за понесені витрати на польові роботи, утримання корів, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витратат. Загальна сума програми складає 1,5 млрд грн.

11:31 17.08.2022

Розпочато серію моніторингових зустрічей з питань впровадження Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

15 серпня розпочато серію моніторингових зустрічей з питань впровадження на регіональному та місцевому рівні Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року №1544.

08:52 17.08.2022

До відома жителів Коростенського району!

Відповідно до постанови КМУ від 26.08.2020 № 783 «Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України» утворено та функціонує Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Житомирської області (далі Головне управління), як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України.

14:00 16.08.2022

«Альбом безбар’єрних рішень» відповідатиме на питання воєнного часу й повоєнної відбудови

На цьому наголошує громадська організація «Безбар’єрність». «Альбом безбар’єрних рішень» – практичний посібник для усіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний.

09:58 16.08.2022

Уряд підтримав ініціативу МОН щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалася співпраця з рф

Сьогодні, 09 серпня, під час засідання Уряду схвалено ініційований МОН проєкт Указу Президента України щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалися заходи з розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями рф.

13:06 15.08.2022

Децентралізація: фінансування соціальних послуг для ВПО - роз’яснення для громад

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо Порядку фінансування соціальних послуг, які надаються особам із числа внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану в Україні.

13:01 15.08.2022

12 серпня Урядом схвалено Державну стратегію забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та затверджено операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки”.

12:51 15.08.2022