Уряд підтримує власників житла, які безоплатно прихистили переселенців

Урядом 19 березня 2022 року прийнято постанову № 333, якою затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.

16:49 21.07.2022

Міністерство юстиції України інформує

Дедалі більше українців вже поступово повертаються до своїх домівок. Однак, що робити, якщо у рідному місті все ще небезпечно, а грошей на оренду квартири бракує? У такому випадку держава може забезпечити вас безоплатним житлом.

15:21 21.07.2022

МОЗ підготував серію матеріалів про екстрену вакцинацію, щоб ви знали як захистити себе навіть після контакту зі збудником інфекції. ІНФОГРАФІКА

В Україні екстрену вакцинацію можна зробити від правця, сказу, кору, вітрянки, дифтерії та гепатитів А та В. Дізнавайтесь, що зробити, якщо був контакт з хворим, вкусив собака чи є ризик зараження правцем? Перший пост присвячений екстреному захисту від правця.

11:06 18.07.2022

Сергій Орлов: ТОВ можна буде зареєструвати онлайн, без участі держреєстратора – розпочинаємо бета-тестування послуги

Вже більше року українським підприємцям доступна послуга автоматичної реєстрації ФОП, яка користується неабиякою популярністю. Це й не дивно, адже автоматичні послуги не тільки зручні для людей, але і допомагають зекономити час. Тому наступний логічний крок – автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб.

10:50 18.07.2022

Про умови отримання грантів та порядки використання коштів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства

З 1 липня поточного року стартувала нова урядова програма підтримки бізнесу та аграріїв «є Робота». Наразі затверджено чотири грантових програми. Основна мета яких ­ підтримка суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

14:23 13.07.2022

Щеплення проти дифтерії і правця потрібні як дітям, так і дорослим

Щеплення проти дифтерії і правця належать до переліку тих, які людина має робити не лише в дитячому віці, але й періодично повторювати упродовж усього життя. Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, вакцинацію від дифтерії і правця здійснюють:

13:24 13.07.2022

Децентралізація: держава розширила можливості органів місцевого самоврядування використовувати власні кошти

Якщо бракує коштів у загальному фонді місцевих бюджетів на потреби громад, держава запропонувала рішення. Тепер, за необхідності, місцеві ради зможуть передавати кошти зі спеціального до загального фонду та використовувати їх за загальновстановленими правилами. Про це повідомляється на сайті “Децентралізація”.

15:15 12.07.2022