З Днем молоді, Горщиківська громадо!

Сьогодні ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

08:29 12.08.2022

До Дня Незалежності України відбудеться конкурс творчих проєктів «Код Нації»

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.

09:37 11.08.2022

Знайшли вибухонебезпечні предмети? Повідомте ДСНС через чатбот єВорог. ВІДЕО

Наші піротехніки щодня знешкоджують міни, снаряди, бомби, які залишили окупанти. Щоб допомогти нашим саперам швидше ліквідувати небезпечні знахідки, Мінцифри розширили функціонал чатбота єВорог і додали нову опцію — повідомити ДСНС про вибухонебезпечні предмети.

11:47 10.08.2022

До уваги жителів Коростенського району!

На території України зафіксовано випадки, коли невідомі особи телефонують родичам військовослужбовців та сповіщають про загибель сина/чоловіка під час ведення бойових дій або кажуть, що він потрапив у полон.

10:22 09.08.2022

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.

13:26 07.08.2022

МОЗ: Відповіді на найпоширеніші питання про декларацію з лікарем

Через війну та окупацію велика кількість українців були змушені змінити місце проживання. Багато хто зіткнувся з проблемами в отриманні медичної допомоги через віддаленість та/або відсутність зв’язку зі своїм сімейним лікарем. Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо отримання ПМД (первинної медичної допомоги) та укладання декларації під час війни.

14:56 01.08.2022