50 чи 500 належних ЦНАП за кошти з державного бюджету?

14 вересня у парламент було подано проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (№4000). Однією з його новел є цільові кошти (субвенція) на розвиток мережі ЦНАП органів місцевого самоврядування (далі – ОМС) у сумі близько 500 млн грн. Розпорядником коштів зазначено Міністерство цифрової трансформації, а в презентації Держбюджету йдеться про будівництво за ці кошти 50 ЦНАП.

14:10 30.09.2020

Інформуємо жителів громади про хід проведення ремонтних робіт в Горщиківському ліцеї. ФОТО

В Горщиківському ліцеї закінчено капітальний ремонт туалетів. Замінено сантехніку, вставновлено сучасні енергозберігаючі світильники та водонагрівачі (бойлери). Приміщення туалетів оздоблено по-новому.

09:08 30.09.2020

Звіт Горщиківського сільського голови Анатолія Шишковського

Відповідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою та її жителями. У зв’язку з цим, доводжу до вашого відома звіт за 2019 рік.

09:00 30.09.2020

Завершуються роботи з благоустрою території с. Березівка

В районі «Живої кринички» в с. Березівка Горщиківської об’єднаної територіальної громади завершуються роботи з благоустрою території. Зокрема, за ініціативи небайдужих жителів громади та за підтримки Горщиківської сільської ради, яка надала всы необхідні матеріали, було встановлено фігуру хреста, облаштовано альтанки, криничку тощо.

08:34 30.09.2020

Запрошуємо жителів Горщиківської громади на виставку "Джутова філігрань"!

До свого професійного свята - Всукраїнського дня бібліотек - бібліотекар Гощиківської бібліотеки Антоніна Добровольска вдруге проводить виставку своїх робіт в техніці "джутова філігрань".

08:17 30.09.2020

#Децентралізація: об’єднані громади Житомирщини з початку року збільшили надходження до власних бюджетів на 7%

Протягом січня-серпня 2020 року обсяг надходжень до бюджетів об’єднаних територіальних громад Житомирщини у порівняні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 7%. Про це інформує Департамент фінансів Житомирської ОДА.

11:15 25.09.2020

Запрошуємо до участі в районному конкурсі соціальної реклами

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі соціальної реклами.

15:20 24.09.2020

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах на території сіл Горщик та Березівка

23 вересня спеціаліст соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Оленою Лопко спільно зі старшим інспекором ювенальної превенції Ольгою Яценко здійснили рейд по сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах на території сіл Горщик та Березівка.

12:35 24.09.2020

В Коростенському районі відзначили юного героя-рятівника

24 вересня в кабінеті голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка за участі голови Горщиківської сільської ради Анатолія Шишковського, в.о. старости Давидківської сільської ради Володимира Вигівського, начальника Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, представників ЗМІ грамотами Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради, Горщиківської сільської ради, Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області було відзначено юного рятівника з села Дружбівка Коростенського району Віктора Іващенко.

11:26 24.09.2020

24 вересня 2020 - останній день висування кандидатів у місцеві депутати та на посаду голови громади

24 вересня 2020 року - останній день висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (стаття 11, частини перша – третя статті 216 Виборчого Кодексу) та останній день подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (частина друга статті 227, частина друга статті 228, частина друга статті 229 Виборчого Кодексу). Про це нагадала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO.

17:06 23.09.2020