Допомога від благодійної організації «Місія Еммануїл Мерсі» жителям громади

Розповідаючи про діяльність благодійної організації «Місія Еммануїл Мерсі», нещодавно ми акцентували увагу наших читачів на тому, що жителі Горщиківської сільської ради почали отримувати гуманітарну допомогу від благодійної організації.

11:51 11.09.2020

ЗДО "Берізка" забезпезпечено миючими та дезинфікуючими засобами

Сьогодні за рахунок коштів Горщиківської сільської ради для закладу дошкільної освіти "Берізка" с. Горщик було закуплено та передано миючі та дезинфікуючі засоби на загальну суму 5200 грн. В умовах карантину це надзвичайно важливе придбання для щоденної роботи персоналу та забезпечення захисту дітей та дорослих від захворювання.

11:48 11.09.2020

Триває інформаційна кампанія «Чиста енергія для Вашої родини». ВІДЕО

Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning розроблено інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».

07:57 10.09.2020

Експерти проаналізували фінансові показники 872 ОТГ окремо по кожній області за І півріччя 2020

Експерти підготували черговий аналіз фінансових показників 872 ОТГ за підсумками січня-червня 2020 року по кожній з 24 областей. В аналізі використані фінансові показники аналогічні до тих, які були враховані в рейтингу ОТГ, згрупованих за критеріями чисельності населення (з публікацією можна ознайомитися ТУТ).

12:08 09.09.2020

Участь спеціаліста соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю у вебінарі Міністерства соцполітики

Сьогодні Міністерство соціальної політики України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксаною Філіпішиною провели вебінар з питань забезпечення безпеки дітей в рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 „Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах”.

16:18 08.09.2020

9 вересня - публічне обговорення: “Культура в умовах децентралізації. Нові райони”

9 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться публічне обговорення на тему:  “Культура в умовах децентралізації. Нові райони”, у якій візьмуть участь представники центральних органів виконавчої влади, проєктів міжнародної технічної допомоги, місцевого самоврядування, експерти.

13:30 07.09.2020

Звертаємося до жителів Горщиківської громади!

Ситуація з короновірусом в нашій країні та в Коростенському районі зокрема є непростою. Нині ми знаходимось в "помаранчевій зоні". Проте це не привід для паніки. Це привід до дій.

09:35 03.09.2020

Районі та обласні ради не зможуть одноосібно змінювати місце реєстрації комунальних підприємств. Законопроект готовий до другого читання

Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді прийняти в другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ (№3118).

09:05 03.09.2020