#Ти як? Подкаст “Простими словами”

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA сприяє розробці та впровадженню Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою Олени Зеленської й World Health Organization Ukraine (WHO). Міжвідомча координаційна рада КМУ є платформою для ухвалення рішень у цьому напрямку.

17:28 14.08.2023

#Плічопліч: Разом з іншими областями ми обов’язково відновимо населенні пункти Херсонщини. ФОТО

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці.

10:04 11.08.2023

“Калина пам’яті”. В Україні створюють нову традицію до Дня захисників і захисниць, долучитися може кожен

Платформа пам’яті Меморіал започатковує нову традицію вшанування полеглих Героїв до Дня захисників і захисників України. Глобальна мета — висадити на території всіх освітніх закладів нашої країни калинові алеї. Кожен кущ символізуватиме одну загиблу людину, яка віддала своє життя за Україну, за кожного з нас.

10:02 11.08.2023

#Плічопліч: Було дуже страшно, але ми дочекалися звільнення, — подружжя з Трифонівки. ВІДЕО

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

17:36 08.08.2023

#Тияк? “Жіноче коло підтримки”

Війна – це кат, який залишає глибокий відбиток  на психологічному стані кожного українця й українки. Психологічне напруження, невизначеність та страх за власне життя і життя близьких заливають серця людей тривогою та печаллю. Ментальні наслідки війни проявляються на різних рівнях- від військових та вимушено переміщених осіб до мирних жителів, котрі далеко від активних бойових дій, у тому числі жінок, дітей і літніх людей.

09:36 08.08.2023