Дата: від до Скинути

Набір у Гвардію наступу триває. Відбираються найкращі серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!

На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.

10:06 11.04.2023

До уваги аграріїв Житомирщини!

Триває програма з надання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей. Для участі у ній вже подались 2 500 сільськогосподарських підприємств. Реалізує програму Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Уряду Японії. Заявки на участь можна подати до 12 квітня через ДАР.

13:32 10.04.2023

Воїнам-захисникам ЗСУ, що боронять нашу країну на сході країни, передано автомобіль

Завдячуючи нашим друзям з Естонії, а саме друзям з естонського уряду, Надзвичайному та Повноважному послу Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk, а також за підтримки народного депутата України Арсенія Пушкаренка Коростенській районній військовій адміністрації було передано автомобіль марки «Jeep» модель «Wrangler».

13:31 10.04.2023

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Оголошено 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже дев’ятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.

14:34 06.04.2023

Звернення рятувальників щодо безпечного святкування Воскресіння Христового

Дорогі брати і сестри! З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Коростенського району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення.

10:41 06.04.2023

#містаГероїв вистояли і дають можливість сьогодні впевнено йти до перемоги України — завдяки ЛЮДЯМ

Пенсіонер Анатолій Майстренко з селища Архангельське на Херсонщині на власному човні кілька місяців перевозив через річку Інгулець людей, що рятувалися від російських загарбників. На тимчасово окуповані території Анатолій Віталійович доправляв розвідників та гуманітарні вантажі.

08:00 06.04.2023