#МістаГероїв: Сьогодні річниця звільнення Бучі від окупації

31 березня Буча була звільнена від російських окупантів. Місто жило в окупації 33 дні. За інформацією Генеральної прокуратури України, за цей час тут було вбито 637 цивільних. Ексгумували 422 тіла, а по всьому Бучанському району — 1173. 278 жителів Київської області вважаються зниклими безвісти.

12:02 31.03.2023

#МістаГероїв: Сумщина. Тут народжується сміливість. ВІДЕО

Навесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.

14:36 29.03.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Бригада Сталевий кордон — перші на кордоні, перші в наступі. ВІДЕО

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко разом з головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеко відвідали тренування штурмової бригади та переконались, що наші хлопці мотивовані досягти мети — знищити ворога та звільнити всі наші території!

14:35 29.03.2023

Учениця Горщиківського ліцею - дипломант обласного екологічного конкурсу "Душа села"

За результатами обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу "Душа села" нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації переможця у номінації "Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів" Русецьку Ярину, ученицю 4 класу Горщиківського ліцею Горщиківської сільської ради за роботу "Моє село - перлина України" (керівник Білошицька Н.В.).

14:18 28.03.2023

#МістаГероїв: Бородянка. Тут народжується рішучість

Селище Бородянка знаходиться в 35 км від столиці. 27 лютого 2022 року через Бородянку пройшла перша танкова колона рашистів, що приїхала з боку Іванкова. Попри те, що в селищі немає ані стратегічних, ані військових об’єктів, окупанти одразу ж, як увійшли, почали обстрілювати житлові квартали.

10:09 28.03.2023

132 родини Горщиківської територіальної громади отримали продуктові набори

Днями за сприяння народного депутата України Арсенія Пушкаренка, в рамках благодійного проєкту «Важливий кожен» від Благодійного фонду BGV Charity Fund 132 родини Горщиківської територіальної громади отримали продуктові набори.

17:08 27.03.2023