Час повертати своє!

Сучасна країни пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

11:41 10.03.2023

В Україні триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови

Мінреінтеграції ініціювало створення Національного корпусу кримськотатарської мови у межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки. Це онлайн-платформа для дослідження мови, що працюватиме на основі даних із текстових матеріалів кримськотатарською.

15:42 06.03.2023

«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

11:05 23.02.2023

Повідомити про порушення прав дитини під час війни можна на єдиній онлайн-платформі

Державний портал “Діти війни” – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.

11:25 22.02.2023

Гвардія наступу: яку зі штурмових бригад обрати

На Коростенщині триває запис добровольців до лав штурмових бригад Гвардії наступу. Обирати можна ту, яка найбільше мотивуватиме. Анкети приймають в центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради (вул.Шевченка, 5 м. Коростень) і онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua. Для тих, хто ще не визначився, розповідаємо про кожний з підрозділів.

11:22 22.02.2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Ми відзначаємо це свято з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

11:12 21.02.2023

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»! «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» — 6 ШТУРМОВИХ БРИГАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

Вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад «Гвардії Наступу». Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Розповідаємо про бригади при Національній гвардії України.

10:56 21.02.2023

Інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

13:31 15.02.2023