Скажи чесно, ти як? ВІДЕО

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Буває, тривожні думки ніяк не дають заснути. Лежиш отак всю ніч. А в ранці не можеш встати і почати день. Це вказує на сильний стрес.

09:36 28.04.2023

Відкриті дані з турботою про майбутніх мам. Запустили чатбот «Буду мамою»

«Буду мамою» — сервіс на основі відкритих даних, який допоможе отримати всі необхідні обстеження та аналізи для вагітних, гарантовані державою, всього за кілька кліків. Над створенням чатбота працювала група кваліфікованих розробників: представники громадських організацій, органи влади та лікарі-акушери-гінекологи.

09:35 28.04.2023

95 років відзначила жителька села Березівка - Людмила Іванівна Поліновська

Сьогодні, 27 квітня, свій 95-ий ювілейний День народження відзначає жителька села Березівка Горщиківської територіальної громади, учасниця війни, вдова померлого ветерана Другої світової війни, ніжна матуся, лагідна бабуся, добра сусідка, приємна людина – Людмила Іванівна Поліновська.

15:37 27.04.2023

Прийнято постанову КМУ щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 340 від 18.04.2023 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій” (далі ‒ постанова № 340).

14:46 27.04.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

11:24 27.04.2023

УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ

З 24 по 29 квітня триває Український тиждень імунізації. Мета його заходів - підвищити обізнаність дітей та дорослих про важливість імунізації для профілактики хвороб, збереження та захисту життя.

11:22 27.04.2023

Хочеш дізнатись як проходить базова підготовка мобілізованих? Дивись у відео Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України зняло вже другий фільм  з циклу про мобілізацію. Цей - про базову підготовку мобілізованих.

11:21 27.04.2023

#ГвардіяНаступу: ХАРТІЯ. ВІДЕО

Як створювалась Хартія та які завдання стоять перед ними зараз, коли вони стали частиною Гвардії Наступу. Дивіться в інтерв’ю.

11:19 27.04.2023

#ТиЯк: Аптечка швидкої психологічної допомоги

Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?

09:30 26.04.2023