#ТиЯк: Мобільний додаток BetterMe - Mental Health

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?

10:44 04.05.2023

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у вебінарі «Вплив гендерних стереотипів на молодь»

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО «Паритет» сьогодні, 04 травня, о 14:00 проводитиметься вебінар «Вплив гендерних стереотипів на молодь».

10:40 04.05.2023

#ТиЯк: Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

10:39 04.05.2023

Штрафи за спалювання сухостою, що призводить до знищення рослин, лісів, забруднення атмосферного повітря

Ми часто показуємо фото жахливих наслідків спалювання сухої трави. Але окремі громадяни нехтують чужими життями та здоровим глуздом і продовжують провокувати пожежі в екосистемах.

11:49 02.05.2023

#ГвардіяНаступу: КАРА-ДАГ - Піднімемо прапор над Кримом!

24 лютого 2022 року з моменту повномасштабного вторгнення особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне прибуття підрозділів полку до району виконання бойових завдань 24-27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважаючих сил ворога на напрямках Василівка – Запоріжжя та Токмак – Оріхів.

12:55 01.05.2023

Віталій Бунечко підписав розпорядження щодо затвердження Обласного плану заходів з реалізації створення безбар’єрного простору

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав розпорядження №155 від 27.04.2023 “Про затвердження Обласного плану заходів на 2023 та 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року”.

12:33 01.05.2023

«Гвардія наступу» українського контрнаступу готує свої штурмові бригади

Про це у коментарі Military Media Center сказав заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович. Він зазначив, що процес формування бригад перебуває на особливому контролі командувача Національної гвардії та Міністра внутрішніх справ.

09:37 28.04.2023