Дата: від до Скинути

Спрощуємо шлях до батьківства: на порталі Дія доступні 5 нових послуг з усиновлення

Відтепер на порталі Дія доступні одразу пять нових послуг, які спрощують і пришвидшують процес усиновлення дитини. До цього українці вже могли подати заяву на отримання консультації з усиновлення дитини  та зареєструватися усиновлювачем  онлайн.

14:33 08.02.2023

Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги

Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

11:23 08.02.2023

У ЦНАПи України всього надійшло більше 5 тисяч звернень щодо вступу у «Гвардію наступу»

Так, станом на 07 лютого, у ЦНАПи надійшло 5101 звернення щодо вступу до бригад «Гвардії наступу», з яких 1 313 за добу 06 лютого. Загалом вже 1 061 завка подана на вступ до однієї з 8 бригад, з яких 434 за добу 06 лютого.

13:42 07.02.2023

Децентралізація: громади Житомирщини запрошуються до участі у конкурсі на грантову програму «Культура. Регіони» на 2023 рік

Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов’я та Причорномор’я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії.

10:03 07.02.2023

“Довідник безбар’єрності”: усиновлення під час повномасштабної війни. Що змінилося?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

10:00 07.02.2023

Нагадуємо: жителі Житомирщини можуть обміняти лампи розжарювання на світлодіодні у відділеннях Укрпошти

Триває програма Уряду для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи за підтримки ЄС. Про це йдеться в постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», яку було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 10 січня 2023 року.

09:59 07.02.2023