Дата: від до Скинути

Запрошуємо жителів Горщиківської територіальної громади взяти участь у Всеукраїнському опитуванні

Шановні українці! Майже рік минає від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України. Боротьба українців триває. Військові, мирні жителі України продовжують чинити опір окупантам, адже кожен із нас прагне скорішої перемоги.

13:17 15.02.2023

У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольців

Штурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прес-секретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

18:53 14.02.2023

МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до «Гвардії наступу»

Про це 12 лютого в ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» повідомила речниця Міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».

13:31 13.02.2023

Деокупацію Криму обговорюватимемо навесні під час міжнародного заходу за участю країн-членів НАТО

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в ефірі єдиного телемарафону новин. Вона додала, що звільнення українського півострова активно обговорюється на міжнародному рівні. Так само постає й питання про майбутню модель безпеки для нашої держави.

13:30 13.02.2023

Як розмовляти, якщо ви на відстані? Не питати про травматичні події, не тиснути й не допитувати

Посібник «Як ти, кохана(ий)?» — це інструкція про те, як розмовляти з тими, хто не поруч; як не нашкодити своїм стосункам і як організувати спілкування з близькими таким чином, щоб ваші стосунки давали вам обом необхідний ресурс і покращувалися, незважаючи на відстань, яка вас розділяє.

14:25 10.02.2023

Долучайтеся до “Гвардії наступу” задля спільної Перемоги над ворогом!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

14:23 10.02.2023

У ЦНАПах Житомирщини триває набір до лав “Гвардії наступу”. Долучайтеся задля спільної Перемоги!

12:58 09.02.2023

Чи продовжується довідка про інвалідність і право на отримання виплат на період воєнного стану, – інформує МОЗ

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тобто зараз медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності.

10:34 09.02.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Піт артилерії береже кров піхоти — Вадим Москаленко, майор, бригада «Червона калина»

Майор Вадим Москаленко, командир бригадної артилерійської групи штурмової бригади Нацгвардії «Червона Калина» в інтерв’ю інформаційному телеканалу «Ми - Україна» розповів про місію гармаша, бойовий шлях підрозділу і як змінилося військо та гвардійці за час від початку масштабної війни з росією.

14:36 08.02.2023