#ТиЯк? Що таке стрес і навіщо він потрібен

Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської.

10:58 07.08.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо компенсації за житло, яке було повністю зруйноване під час бомбардувань

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про відновлення зруйнованих та пошкоджених ворогом об’єктів в області та про компенсацію за житло, що було повністю зруйновано під час бомбардувань.

10:51 07.08.2023

#Плічопліч: Важко, але потрібно жити далі, заради дітей і майбутнього, — жителі Трифонівки. ВІДЕО

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

16:13 03.08.2023

#Тияк? Як спілкуватися з військовими, які щойно прибули з фронту

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

16:10 03.08.2023

Обережно – пестициди!

Застосування пестицидів для захисту рослин від шкідливих організмів є невід’ємною складовою сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Водночас пестициди негативно впливають на довкілля, призводячи до скорочення біорізноманіття. Крім того, пестициди справляють негативний вплив на здоров’я людини, як у результаті прямої дії, так і опосередковано – внаслідок накопичення залишкових кількостей у сільськогосподарських продуктах і питній воді.

13:49 02.08.2023