Дата: від до Скинути

Поліція Житомирщини застерігає: громадяни все ще вірять у «виграш призу» від шахраїв

Ошуканці зазвичай телефонують або надсилають повідомлення про виграш авто, вартісного гаджета або значної суми грошей. А умовою отримання призу є сплата «податку», «вартості доставки» або «страховки». Причому сума такого відшкодування сягає кількох десятків тисяч гривень.

14:38 19.07.2023

Як подбати про ментальне здоров`я працівників на робочому місці?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

13:57 18.07.2023

USAID АГРО проведе відкритий вебінар «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023 р.»

20 липня о 16:00 USAID АГРО проведе відкритий вебінар для учасників та усіх зацікавлених в програмі підтримки невеликих агровиробників «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023 р.», реєстрація на яку триває в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

13:56 18.07.2023

Наталія Остапченко: Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я

Під головуванням очільниці Координаційного центру підтримки цивільного населення Житомирської області, першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко, відбулося чергове засідання Координаційного центру при Житомирській обласній військовій адміністрації на тему «Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я».

11:08 18.07.2023

В Україні стартує загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.

11:07 18.07.2023

Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

10:46 18.07.2023

#СтопМіни: Головні правила відвідування лісу

Нагадаємо, що зберігається підвищена мінна небезпека. Жителі Коростенського району, що відвідують заборонені території для забору ягід та грибів порушують вказівки військових та наражають себе на небезпеку.

11:37 17.07.2023