#Тияк? Психологічна допомога під час війни — це надзвичайно важлива справа

Стрес, який люди отримують в умовах війни, є невимовним випробуванням їхньої міцності та стійкості. Ці люди несуть на своїх плечах надзвичайне навантаження. Щодня вони зіштовхуються з небезпекою, втратами, та несприятливими обставинами. особливо важко переносять це люди похилого віку.

12:27 25.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

09:08 24.07.2023

#Плічопліч: Відновлення будинків у селі Трифонівка на Херсонщині триває

Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”.

17:00 20.07.2023