#ТиЯк: 5 простих дій щоб заспокоїти дитину під час панічної атаки

Панічна атака – це раптове відчуття сильного страху без реальної небезпеки чи видимої причини. Напади можуть відбуватися після пережитого складного чи стресового досвіду або бути наслідками перенесених хвороб.

11:36 17.07.2023

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:

19:59 16.07.2023

Допомога громадам України в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжується

На ряду з іншими в цей непростий час війни в Україні Горщиківська територіальна громада Житомирської області є однією із тих громад, що постраждали внаслідок війни і яка приймає внутрішньо переміщених осіб.

13:01 13.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

18:53 12.07.2023

#Безбар’єрність: Неля Ковалюк оглянула роботу реабілітаційного табору «Надія» Карітас – Спес

Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк відвідала реабілітаційний табір «Надія» Карітас – Спес, який знаходиться в с. Зарічани поблизу Житомира. Вона поспілкувалася з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологічних груп, які проходять реабілітацію у таборі та їхніми батьками. Зокрема, це ВПО з Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської областей. З ними у таборі працюють фахівці Попаснянського центру реабілітації «Лелека», який був релокований у зв’язку з повномасштабною війною рф проти України.

16:41 12.07.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся черговий брифінг Віталія Бунечка щодо відвідування лісів та полювання

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру облвійськадміністрації розповів про відвідування лісів та полювання на території Житомирської області.

13:30 12.07.2023

МОЗ рекомендує. Планування вагітності: щеплення.

На етапі підготовки до вагітності, жінці щонайменше потрібно зробити щеплення від вітряної віспи (якщо не хворіла раніше), вакцинацію та бустер від COVID-19, та планове сезонне щеплення від грипу.

11:03 12.07.2023

Обирайте післяплату — це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.

10:46 12.07.2023