Як вислухати та підтримати людину в стресі?

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

10:36 12.07.2023

#ТиЯк: Коли потрібно звертатися до сімейного лікаря?

«До сімейного лікаря можна та потрібно звертатися якщо у вас тривожність, немає апетиту, якщо вас долають погані думки. Або ви стали помічати, що ваш батько став занадто забудькуватим. Або дочка-підліток частіше замикається у собі», — розповідає Ігор Заставний, керівник сімейних амбулаторій у Львові та Винниках.

16:09 10.07.2023

#ТиЯк? Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги

В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум.

16:07 10.07.2023

Житомирщина одна з 15 областей України, яка стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини - “Пліч-о-пліч”

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об'єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя. Стерти з обличчя сіл, міст та містечок шрами, які залишили російські окупанти. Зробити оселі, понівечені ворогом, знов затишними.

15:44 07.07.2023