Дата: від до Скинути

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо стану укриттів у закладах освіти Житомирщини

Сьогодні, 08 червня, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець На майданчику офіційного медіацентру облвійськадміністрації розповів про стан укриттів у навчальних закладах Житомирщини.

15:05 08.06.2023

Як уберегтися від мобільного шахрайства? Фішинг. Поповнення рахунку. Онлайн-шопінг

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:

14:24 08.06.2023

#ДовідникБезбар’єрності: Створення безбар’єрного середовища для дітей

Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

10:20 06.06.2023

#Stopшахрайство: Не хочете бути ошуканим?! Дослухайтесь порад ГУ Нацполіції Житомирщини. ВІДЕО

Жителька Черняхова повірила незнайомцю і розголосила у телефонній розмові конфіденційні відомості своєї банківської картки. Причиною довірливості жінки стали несподіваність дзвінка від нібито кіберполіцейського та її необізнаність у сфері віртуальної безпеки.

10:58 31.05.2023

#безбар’єрність: Як правильно говорити з дитиною про інвалідність

Внаслідок війни зростає кількість травмованих та людей з інвалідністю. Якщо вам необхідно поговорити з дитиною на цю тему, важливо передусім бути щирими, зважати на вік, стан та запит дитини, бути готовим до можливих запитань.

10:56 31.05.2023

Громадам презентують інструменти для прискорення впровадження просторового планування

31 травня відбудеться обговорення потреб та презентація інструментів просторового планування територій громад, що дозволять прискорити їх повоєнне відновлення та розвиток. Захід організовує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). Він пройде за участі представників Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Верховної Ради України, а також органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

15:14 29.05.2023

#ШахрайГудбай: Як не стати жертвами шахрайства з використанням фішингу – рекомендації кіберполіції

Фішинг – один із найпоширеніших видів шахрайства в інтернеті. Зловмисники створюють фішингові сайти для отримання цінних даних, зокрема даних банківських карток для подальшого привласнення грошей потерпілих. Такі сайти можуть повністю копіювати дизайн маркетплейсів, банків, платформ оголошень, сервісів обміну валют, служб доставки або інших ресурсів, на яких користувачі вводять дані карти для оплати.

15:13 29.05.2023

КОНКУРС «МІЙ ТАТО НАЙКРАЩИЙ!»

Незабаром, 18 червня, в Україні буде відзначатись День батька. Це свято досить молоде, але має особливе значення. З метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві, усвідомлення важливості ролі батька в житті дитини, виховання любові, поваги, уваги до батьків, мотивації дітей і батьків до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, взаєморозуміння між батьками та дітьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області оголошується районний конкурс з нагоди відзначення дня Батька «Мій тато найкращий!».

12:49 29.05.2023

#ТиЯк: Травма свідка

Це реакція на травматичну подію, яку людина побачила на відео чи світлинах, або почула від когось, але безпосереднім учасником якої не була.

12:14 29.05.2023